T-LED Dotykový stmívač LED pásku do profilu 06121

T-LED Dotykový stmívač LED pásku do profilu 06121

T-LED Dotykový stmívač LED pásku do profilu 06121 od kvalitní společnosti T-LED jde u nás právě teď pořídit výhodně. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. T-LED Dotykový stmívač LED pásku do profilu 06121 na našich stránkách za 275 Kč

275 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Stmívač malých rozměrů je vhodný pro stmívání LED pásků v  hliníkových lištách neboli profilech. Stmívač zapojíte mezi pásek a zdroj. Spínač funguje na dotek prstů přes profil. Dotykem můžete pásek zapínat, vypínat a stmívat. Po nastavení úrovně svitu si stmívač po vypnutí a zapnutí pamatuje poslední nastavení.

Stmívač má dostatečný ovládací výkon až 120W, avšak dotyková část profilu pro LED pásky může být maximálně 2 metry, to znamená, že delší osvětlení musí být odděleno od  spínací - dotykové části profilu, kde je instalován stmívač - alespoň miniaturní mezerou, avšak celková délka osvětlení může být  do 120W příkonu.

Nelze použít při napájení z baterie. Stmívač funguje pouze se síťovými napájecími zdroji s dvojitou izolací, Napájecí zdroj nesmí být uzemněný, hliníkový profil nesmí být namontován přímo na zdi.

Na zdroj lze napojit pouze jeden dotykový stmívač a nelze kombinovat s jinými ovladači, či soumrakovými spínači.

Vyvarujte se napojení na dlouhý přívodní kabel od zdroje ke stmívači. Doporučujeme maximálně 2m dlouhý přívodní kabel.

Jelikož se jedná o miniaturní elektronické zařízení, doporučujeme instalaci přenechat na osobu s pokročilými znalostmi z oblasti elektroniky a zkušenostmi s pájením. Před zakoupením si prosím pozorně přečtěte návod.

Další vlastnosti: Rozměry 10 x 25mm. Vstupní napětí 9 - 28V DC. Stmívatelnost 0 - 100%. . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
T-LED Dotykový stmívač LED pásku do profilu 06121
Výrobce:
SKU:
1100000061212

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Nakute si na Ledosvětlení-Weiss.cz moderní osvětlení a svítidla. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Udělejte si tak radost nákupem nového moderního osvětlení, které zútulní váš domov. U nás na Ledosvětlení-Weiss.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si z pohodlí vašeho domova bezpečně a rychle u nás.
Vybírejte z nabídky
22594
produktů
324
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Ledosvětlení-Weiss.cz